Usuwanie owadów Warszawa

Dezynsekcja Warszawa, zwalczanie, likwidacja, usuwanie owadów Warszawa tel. 504 604 054 to usuwanie, zwalczanie, likwidacja pluskiew, prusaków, karaluchów, pcheł, moli, pluskwy domowej, much, os, szerszeni Warszawa Gwarancja 100% skutecznie szybko, najbezpieczniej 29 lat doświadczeń

Eliminacja, tępienie pozbywanie się owadów Warszawa wykonywane jest przez opryski, zamgławianie, żelowanie najwyższej jakości preparatami wiodących firm zachodnich, izraelskich czy japońskich, posiadającymi odpowiednie atesty i zezwolenia do stosowania w otoczeniu człowieka, w przedszkolach, żłobkach, szkołach, biurach, zakładach produkujących żywność i.t.p.

Proces zwalczania, usuwania, likwidacji owadów Warszawa przeprowadzany jest specjalistycznym sprzętem profesjonalnym i trwa przeciętnie około godziny.

Czy bać się owadów !!!

„Większość chorób wywołujących u człowieka gorączkę powodują mikroorganizmy przenoszone przez owady” latające lub biegające — informuje Encyklopedia Britannica.

Jak nazywają ludzie owady ?

Owadami ludzie powszechnie nazywają nie tylko stworzenia o trzech parach odnóży — na przykład muchy, pchły, komary, karaluchy, prusaki, pluskwy, wszy czy chrząszcze — ale także te z czterema parami odnóży, między innymi kleszcze i roztocze. Wszystkie takie organizmy naukowcy określają mianem stawonogów. Ten najliczniejszy typ w świecie zwierząt obejmuje co najmniej milion gatunków.

Czy wszystkie owady są szkodliwe ?

Zdecydowana większość owadów nie szkodzi człowiekowi jednak pewne gatunki roznoszą śmiercionośne zarazki. Choroby przenoszone przez owady do początku XX spowodowały więcej zachorowań i zgonów niż wszystkie inne czynniki razem wzięte. Dziś co szósta osoba na świecie jest zakażona zarazkami przenoszonymi przez owady.

Jak owady przyprawiają nas o chorobę ?

Owady roznoszą zarazki na dwa sposoby:

1. — mechanicznie.
Prusaki, karaluchy, muchy przenoszą na swoich odnóżach miliony drobnoustrojów, które w dużych ilościach wywołują choroby” —Mogą na przykład przenieść zarazki z odchodów na jedzenie i picie, narażając ludzi na takie wyniszczające choroby, jak tyfus, czerwonka czy cholera. Muchy przyczyniają się też do rozprzestrzeniania jaglicy, będącej obecnie główną przyczyną ślepoty. Na całym świecie cierpi na tę chorobę jakieś pół miliarda osób. Karaluchy, prusaki, które dobrze się rozwijają w brudzie – przynoszą mnóstwo bakterii, zarazków, jaj pasożytów, grzyby, pleśnie.

2. – wewnątrz organizmów.
Owady przenoszą też wirusy, bakterie lub pasożyty wewnątrz swoich organizmów i przekazują je przez ukąszenie, odchody, lub gdy znajdą się w pożywieniu.

Ze wszystkich owadów przenoszących choroby najgroźniejsze są komary. Rozprzestrzeniają malarię, dengę i żółtą febrę, wskutek czego każdego roku umiera kilka milionów ludzi, a setki milionów choruje”. Malaria stanowi niebezpieczeństwo co najmniej dla 40 procent populacji i podobnej grupie zagraża denga.

Naturalnie zarazki żyją nie tylko w organizmach komarów. Pasożytami zarażają ludzi również czarne meszki. W następstwie tego rozwija się onchocerkoza Z kolei muchówki mogą być rozsadnikami pierwotniaków wywołujących leiszmaniozy.

Są to choroby powodujące kalectwo, zniekształcenia, a często także śmierć, które na całym świecie dotykają miliony ludzi w różnym wieku. A wszechobecne pchły przenoszą tasiemce oraz zarazki tularemii, zapalenia mózgu, a nawet dżumy, nazywanej czarną śmiercią. Choroba ta w średniowieczu w ciągu zaledwie sześciu lat zabiła jedną trzecią mieszkańców Europy.

Różnymi odmianami tyfusu można się zarazić od wszy, roztoczy i kleszczy. Z badań przeprowadzonych w Szwecji wynika, że migrujące ptaki rozprzestrzeniają kleszcze na odległość tysięcy kilometrów i najprawdopodobniej właśnie w taki sposób pojawiają się nowe ogniska choroby.

Jak podaje Encyclopedia Britannica, „kleszcze przenoszą na człowieka więcej chorób niż jakiekolwiek inne stawonogi (z wyjątkiem komarów)”.

Pojedynczy osobnik może być rozsadnikiem ponad dziesięciu różnych drobnoustrojów chorobotwórczych w większości śmiertelnych dla człowieka i potrafi je przekazać przy pierwszym ukąszeniu! Te ostatnie w strefie umiarkowanej roznoszą też groźną boreliozę.

Ponieważ około 60% myszowatych wokoło Warszawy jest zarażonych boreliozą z Lume a są pierwszym żywicielem kleszczy nic dziwnego że coraz szybciej się rozpowszechnia. Kleszcz gdy raz spożyje zarażoną krew zaraża już do końca swego żywota t. j. do 3-5 lat.

Co jest większym niebezpieczeństwem dla człowieka !!!

Usługa ddd dezynsekcja odpluskwianie, odprusaczanie, odkaraluszanie, likwidacja szkodliwych owadów wykonana przez naszą profesjonalną firmę środkami bezpiecznymi, bezwonnymi, bezśladowymi, niealergicznymi posiadającymi wymagane atesty i zezwolenia Ministerstwa Zdrowia do wykonywania zabiegów w przedszkolach, szpitalach, żłobkach czy bezpośredni całodobowy kontakt z którymś z wyżej wymienionych szkodników.

Zapraszamy do współpracy tel. kom. 504 604 054!

Pozbywanie się, tępienie, niszczenie szkodliwych owadów ich jaj i larw Warszawa.

Owady- ciekawostka.

„Każdego roku naukowcy odkrywają od 7000 do 10 000 nowych gatunków owadów” — oznajmiono w dziele The World Book Encyclopedia. Mimo to „od miliona do 10 milionów gatunków w dalszym ciągu może jeszcze być nie odkrytych”. W artykule zamieszczonym we francuskiej gazecie Le Monde (wydrukowanym następnie w czasopiśmie Guardian Weekly) Catherine Vincent wspomina, iż liczba gatunków, których istnienie udokumentowano, jest „żałośnie mała w porównaniu z ich faktyczną liczbą (…) mieszczącą się gdzieś w przedziale od 5 do — rzecz nie do wiary — 50 milionów”.

Pomyśl o świecie zdumiewających owadów — o karaluchach, prusakach, osach, szerszeniach, mrówkach, molach, mklikach, omacnicach, molach ubraniowych, motylach, biedronkach, świetlikach, termitach, ćmach, muchach, ważkach, komarach, rybikach, pasikonikach, wszach, świerszczach, pchłach, pszczołach, — a to przecież dopiero początek! Spis ten zdaje się nie mieć końca.

Eliminacja owadów to likwidacja, zwalczanie prusaków, karaluchów, pluskiew Warszawa, usuwanie, zwalczanie gniazd os szerszeni Warszawa, tępienie, pozbywanie się pluskwy domowej, moli, mrówek faraona, pcheł, odpluskwianie, odprusaczanie, odkaraluszanie, odmrówczanie na terenie miast: Warszawa, Pruszków, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Piaseczno, Łomianki. Ożarów Mazowiecki, Podkowa Leśna, Błonie i gmin Bielany, Białołęka, Żoliborz, Bemowo, Wola, Śródmieście, Praga Północ, Targówek, Mokotów, Ursynów, Włochy, Wilanów, Ursus, Wesoła, Wawer, Rembertów, Praga Południe