Zwalczanie os i szerszeni Warszawa

Zwalczanie os, szerszeni, usuwanie gniazda szerszeni, os Warszawa

Zwalczanie os, szerszeni, usuwanie gniazda szerszeni, os Warszawa bez naruszeń elementów zasłaniających gniazdo. Gwarancja 1 rok. Bezpiecznie środkami chemicznymi.

Szerszeń w komórceZwalczanie os, szerszeni, usuwanie gniazda szerszeni, os Warszawato potrzebna usługa, gdy osy, szerszenie, trzmiele czy inne roznoszące choroby owady stanowią dla Ciebie poważne zagrożenie, nie panikuj, jestem po to by bezboleśnie usunąć Twój uciążliwy problem szybko, bezpiecznie 100% skutecznie. Ponieważ zwalczanie os, szerszeni, usuwanie gniazda os, szerszeni Warszawa na własną rękę może skończyć się dla Ciebie użądleniami, lepiej nie ryzykuj, zadzwoń tel. kom. 504 604 054, a zaraz usunę bezpowrotnie osowate. Dla mnie to żaden problem, przez 26 lat wykonywania usługi ddd „Zwalczanie gniazd os, szerszeni Warszawa,” usunąłem dużo ponad 1000 gniazd, w zeszłym roku ponad 200. Posiadam najlepszy super profesjonalny i niezawodny sprzęt, bezproblemowe metody, ekologiczne środki. Zabieg całkowicie bezpieczny dla właścicieli posesji oraz sąsiadów. Likwiduję osy, szerszenie, trzmiele w miejscach trudno dostępnych w szczycie budynku, poddaszu w wywietrznikach, przy kominie i.t.p. niezależnie od pory dnia i pogody. Zabezpieczam też cukiernie, sklepy cukiernicze, zakłady produkujące słodycze, soki, napoje owocowe, które przyciągają osowate, – przed ich bytowaniem. Jedna z interwencji polegała na usunięciu gniazda os w Warszawie ze szczytu budynku, gdyż osy przedostawały się do pokoi na piętrze przez ocieplenie i boazerię sufitową. Zabieg wykonywałem z pokoju wstrzykując środek przez szczelinę dachu i ocieplenie prosto do gniazda. Ogromne doświadczenie mówiło mi gdzie ono się znajduje i zabieg został wykonany bezbłędnie z całkowitą likwidacją gniazda os Warszawa

Informacje pomocne w zwalczaniu os, szerszeni mazowieckie

  • Klecanka pospolita zakłada gniazda w skrzynkach elektrycznych, pocztowych, pod parapetami, pod daszkami murów, przy futrynach okiennych, pod dachówkami, na strychach. Budują gniazda z 1 lub 2 nieosłoniętymi plastrami. Wyjątkowo zapłodnione samice klecanek zimują w swoim gnieździe i używają je przez parę lat. Wielkość kolonii rzadko dochodzi do 100 os.
  • Osa dachowa zakłada gniazda w podsufitkach dachów, na strychach, często w ziemi, na poddaszach. Gniazda wielkości kilkudziesięciu centymetrów koloru żółtoszarego. Wielkość kolonii do kilku tysięcy os
  • Osa pospolita zakłada gniazda na strychach, pod okapami domów, w szczelinach domów drewnianych, szopach, poddaszach, w szczelinach ścian budynków pod ociepleniem. budują gniazda zawierające do 7 plastrów. Gniazda nieforemne dostosowane do miejsca, najbardziej jasne z wszystkich gniazd. Wielkość kolonii dochodzi do kilku tysięcy sztuk.
  • Osa saksońska zakłada gniazda na balkonach, w przewodach wentylacyjnych, w domkach drewnianych, letniskowych. Gniazdo nieduże do 4 plastrów koloru ciemnoszarego. Wielkość kolonii do kilkaset sztuk.
  • Osa średnia zakłada gniazda na drzewach, na gałęziach, w krzewach, żywopłotach. Gniazdo do kilkunastu centymetrów z 4 plastrami koloru szarego z grubszą obudową. Wielkość kolonii kilkaset sztuk
  • Osa leśna zakłada gniazda na drzewach, budynkach, w ziemi. Gniazda małe do 4 plastrów. Populacja nie jest liczna w kolonii do 500 sztuk.
  • Szerszeń zakłada gniazda w budkach dla ptaków, na ambonach myśliwskich, w ścianach budynków drewnianych, na poddaszach, przy balkonach w szparach pod ociepleniem, przy kominach. Gniazda do 100 cm i większe z tysiącem robotnic koloru jasno żółto szarego.

Obsługujemy powiaty w tym: Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Łomianki, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, oraz Błonie, Brwinów, Podkowa Leśna, Komorów, Nadarzyn, Józefów, Marki, Ursus i okolice

Wszelkie prawa zastrzeżone.